KONST / Oljemålningar / Oljemålning 6867033
nr 686 7033
Osignerad, Karl XII, 90x76
Kondition: lättare slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
750 kr
måndag 14 mars 2011
kl 19:00:13
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr